אודות

גן עדן- בשביל החיים. חוויותינו האישיות ועדותם של רבים אחרים נטעו בנו את הכח להקים ולהציע חלופה ראויה ומכובדת לשירותי הקבורה הקיימים.  בשביל החיים משנים את תרבות הקבורה בישראל. התווינו דרך ייחודית לפרידה מתוך כבוד ורגישות בשילוב מתן ביטוי אישי לכל משפחה להיפרד מהיקר לה. אובדן, לא משנה באילו נסיבות ובאיזה גיל, כואב ללא נשוא. אנו נפרדים מהיקר לנו ובתוך כל העצב ותחושת האובדן הקשה שאנו חווים, עלינו להתמודד עם הליכים בירוקרטיים.  אנו מציעים לכם  לקיים טקס מכובד שישקף נאמנה את תחושותיכם , ויכולים  להנציח  את זכרון  יקיריכם באופן מכובד התואם את הערכים בהם אנו מאמינים ואת תפיסת עולמנו שהיא  "גן עדן בשביל החיים".

נפרדנו כך

גן עדן- בשביל החיים, נוצר במטרה לספק קבורה הולמת, על פי כל כללי הטקס, ובהתאם לתפיסת העולם של הנפטר ובני משפחתו. המקום נוצר כדי לתת מענה לכל אותם המלווים את הנפטר בדרכו האחרונה, בדרך הנראית להם הולמת את המעמד והאפשרות להנציח את יקירם בדרך ייחודית ושונה.

אפשר גם אחרת

בית העלמין בשביל החיים ממוקם בקיבוץ עין כרמל אשר בצפון. טובל בירק, שקט ומרווח, מטופח ומכבד את השוכנים בו למנוחת עולם. המקום מציע ארגון והפקת קבורה עבור כל זרמי היהדות, ומאפשר הכנסה של אלמנטים אישיים וייחודיים לטקס הקבורה, ביניהם שילוב קטעי שירה ונגינה, ועוד.

אנו בגן עדן, נסייע לכם ככל שביכולתנו לעבור את היום הקשה בכל הנוגע לארגון, לרשיונות השונים, נספק מערכת הגברה, פרחים ושתייה קרה לבאי הלוויה, ולכם תתאפשר פרידה הולמת מיקירכם.

הקבורה בבית העלמין בשביל החיים מתבצעת בארון. הטיפול בכל הנושאים הקשורים לקבורה לא מסתיימים עם תום הלוויה: אנו מממשיכים לשמר ולטפח את חלקת הקבר, לתחזק אותה לדאוג לחזות הולמת ומכובדת שלה.

עבורכם ובשבילכם

אנו, צוות גן עדן, מזמינים אתכם להיעזר בשירותינו הניתנים גם בבתי עלמין אחרים בארץ, שהינם חלופה ראויה לשירותים הקיימים בתחום הקבורה, כזו שתאפשר לכם להתרכז בפרידה מהנפטר עצמו, בדרך מרגשת וייחודית, הנותנת מקום לביטוי אישי של המשפחה במהלך הפרידה מיקירה, המתאפשר בדרכים שונות, הכוללות גם הקראת קטעי שירה, נגינה.

תפיסת העולם שלנו מגיעה ממקום של מתן כבוד ראוי לנפטר ולבני משפחתו, דאגה כנה בשילוב עם הבנה מלאה למצב ורצון להקל ולסייע בכל הנדרש בארגון הלוויה, באופן ענייני ומקצועי וכמובן עם רגישות למעמד והתחשבות בו.

הדרך האחרונה היא כואבת, ואנו כאן כדי לסייע בכל מה שניתן, תוך מתן מענה מכובד לתהליך כולו.

צוות גן עדן מאחל לכולם בריאות ואריכות ימים.